Nowy blog dotyczący upadłości konsumenckiej

upadłość konsumencka warszawaZapraszam na nowo powstałego bloga poświęconego wyłącznie zagadnieniom upadłości konsumenckiej. Będę na nim zamieszczał posty przeznaczone dla osób zadłużonych, które wahają się czy opłaca się korzystać z tej formy oddłużenia. Przedstawię jej zalety, wady oraz szczegóły dotyczące całej procedury.

Blog znajduje się pod adresem upadłość-warszawa.pl

Na dobry początek

Witam serdecznie na moim nowo powstałym blogu !

Poświęcony będzie zagadnieniom oraz problemom, z którymi spotykam się na co dzień w pracy prawnika. Z moich spostrzeżeń wynika, iż forma ta jest coraz częstszym sposobem komunikacji profesjonalistów z usługobiorcami, Pomimo tego spora część odwiedzanych przeze mnie blogów w dalszym ciągu napisana jest językiem, który może sprawiać problemy osobom, które nie mają zbyt często styczności z prawem, zwłaszcza w kraju, w którym świadomość prawna jego mieszkańców niezmiennie od wielu lat pozostawia wiele do życzenia. Z tego też względu będę starał się kłaść nacisk na aspekty praktyczne oraz dobierać słowa tak, by teksty były jak najbardziej zrozumiałe dla „nie-prawników„. Dążyłem również do tego, by sam wygląd i układ bloga był jak najprostszy i wygodny w użyciu.

Zachęcam wobec tego do regularnego odwiedzania strony, komentowania wpisów, kontaktowania się za pomocą formularza i przesyłania uwag, zwłaszcza krytycznych. Ze swojej zaś strony odwdzięczę się za powyższe regularnym dodawaniem pomocnych treści.

Autor.